Dziś jest: sobota 16 stycznia 2021 r. Jest to 16 dzień roku. Wschód: 07:34 Zachód: 15:57, Dzień liczy: 8 godz. i 23 min.

Wchodzisz z IP:
3.239.40.250
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Porozumienie o współpracy z Politechniką Świętokrzyską
  2019-10-04 12:36
  Dzisiejszy dzień w naszej szkole zapisze się do tych szczególnych. Podpisaliśmy z władzami Politechniki Świętokrzyskiej umowę o objęciu patronatem naszych klas informatycznych. W uroczystym spotkaniu brali udział szacowni goście: prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba - Prorektor PŚ ds. Badań Naukowych i Współpracy z Pracodawcami, dr Mirosław Płaza – opiekun specjalności teleinformatyk na wydziale elektrotechniki, automatyki i informatyki, pan Jerzy Kolarz – Starosta Buski, pani Anna Bilewska – wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz 206 uczniów klas informatycznych naszej szkoły.

  Na początku uroczystego spotkania podpisana została umowa o utworzeniu klas patronacki w naszej szkole. Podpisy złożyli Rektor Zbigniew Koruba oraz Dyrektor ZST-I Sylwester Pałka. Po uroczystym podpisaniu nastąpiły okolicznościowe przemówienia.
  Dyrektor Sylwester Pałka zwrócił uwagę na fakt, iż jesteśmy szkołą mającą aspiracje kształcić młodzież w zawodach, które wg badań OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) są zawodami przyszłości. Zwrócił szczególną uwagę na branżę informatyczną, która ma za zadanie przygotować młodych ludzi do pracy w coraz bardziej zinformatyzowanych dziedzinach gospodarki polskiej i europejskiej. Podkreślił, że otworzyliśmy nasze kształcenie zawodowe na doświadczenia z innych państw europejskich. Poinformował, że uczniowie z dwóch klas informatycznych odbywają właśnie praktyki zawodowe w Sewilli w Hiszpanii.

  Następnie głos zabrał Rektor PŚ prof. Zbigniew Koruba, który przedstawił wizję rozwoju Politechniki Świętokrzyskiej. Przedstawił też światowe osiągnięcia studentów uczelni choćby w budowie łazika marsjańskiego, czy autonomicznego pojazdu. Wyraził zadowolenie ze współpracy życząc młodzieży bardzo dobrych wyników na maturach co jest niezbędnym warunkiem podjęcia studiów w ich uczelni.

  Pan dr Mirosław Płaza omówił plany rozwoju teleinformatyki oraz współpracę uczelni z amerykańskim przedsiębiorstwem informatycznym CISCO - światowym liderem w zakresie IT i sieci.
  Starosta pan Jerzy Kolarz wyraził zadowolenie z podpisanej współpracy zwracając uwagę na ważny aspekt dobrego kształcenia zawodowego naszych uczniów. Podkreślił, iż organ prowadzący jest zainteresowany rozwojem szkół zawodowych i ich wyposażaniem w najnowszą bazę dydaktyczną, która w przypadku nowoczesnego kształcenia zawodowego jest bardzo kosztowna.
  Pani wizytator Anna Bilewska pogratulowała szkole rozwoju i złożyła życzenia dobrej współpracy szkoły z uczelnią.
  Na koniec Dyrektor Sylwester Pałka przedstawił ostatnie sukcesy uczniów na egzaminach maturalnych i zawodowych, wyraził nadzieję na dobrą współpracę a następnie gorąco podziękował wszystkim za spotkanie.
  Fotorelacja:
  Galeria zdjęć
  ...powrót
  Do góry ...